Porządek Mszy Świetych

NIEDZIELE I ŚWIĘTA

godz. 8:00, 10:00, 11:30

DNI POWSZEDNIE

godz. 9:00 (wtorki i czwartki), godz. 17:00 (poniedziałki, środy, piątki i soboty)

V Niedziela Zwykła
05.02.2023 r.

1. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to światowy dzień chorych. W związku z tym w najbliższą sobotę zapraszam szczególnie chorych i starszych Parafian na mszę św. o godz.12.00. Niech tego dnia przybędą do kaplicy- bardzo proszę o pomoc w ewentualnym dowiezieniu ich-abyśmy wspólnie mogli się modlić. Przed mszą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty a w czasie mszy św. z sakramentu namaszczenia chorych.
  2. Mamy mnóstwo intencji, które Panu Bogu polecamy w naszych modlitwach. Najdoskonalszą formą oddania chwały Panu jest Eucharystia. Zachęcam do zamawiania mszy św.
  3. W dniach 10-14 lipca planujemy zorganizować autokarową pielgrzymko-wycieczkę z naszej parafii w Bieszczady. Mówimy już o tym teraz, gdy zostało sporo czasu. Na trasie min. Kraków i inne miejsca związane z naszym Patronem św. Bratem Albertem, Wieliczka, Miejsce Piastowe gdzie znajduje się Sanktuarium Świętego Michała Archanioła, Komańcza związana z uwięzieniem bł. Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego i inne… Koszt całkowity, który zawiera przejazd autokarem, noclegi i wyżywienie wynosi 1530 zł od osoby. Bardzo proszę przemyśleć temat. Będziemy do niego wracać. Bardzo się cieszę z pozytywnego odbioru tego zaproszenia bo na liście jest już 25 osób. Ufam, że zbierze się nas odpowiednia liczba i wyjazd dojdzie do skutku.
  4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii osoby z domu dziecka w Kazachstanie. Opowiedzą nam kilka słów o sobie a po mszach św. będą zbierać datki na ten cel. Wesprzyjmy ich naszą pomocą. Bardzo serdecznie o to proszę.
  5. Bardzo proszę aby w najbliższy piątek na godz.18.00 do sprzątania naszej kaplicy przyszły osoby z ulicy Krokusowej
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary składane czy to na mszy św, bądź wpłacane na konto naszej parafii na rzecz budowy naszego kościoła. W odpowiednim czasie złożę sprawozdanie duszpastersko-ekonomiczne z życia naszej parafii.

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE DOBRO! Wszystkim na nowy tydzień z serca błogosławię SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Roman Sosnowski- proboszcz

KONTO BANKOWE:
Bank PEKAO SA, II Oddział w Bydgoszczy, Plac Teatralny 4

Today 48

All 26261

Currently are 8 guests and no members online

Parafia Występ © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.