Porządek Mszy Świetych

NIEDZIELE I ŚWIĘTA

godz. 8:00, 10:00, 11:30

DNI POWSZEDNIE

godz. 9:00 (wtorki i czwartki), godz. 17:00 (poniedziałki, środy, piątki i soboty)

• Ogłoszenia duszpasterskie
  • 14.08.2022r.
  • XX Niedziela zwykła
  •
  1. Trwają wakacje. Pamiętajmy w czasie wakacyjnego odpoczynku o codziennej modlitwie i coniedzielnej Eucharystii
  2. Od dzisiaj tj. 31 lipca aż do czwartku 22 września trwa w naszej parafii nowenna pompejańska. Polega na codziennym odmawianiu wszystkich trzech części różańca (można 4). Trwa 54 dni, z czego 27 to część błagalna a następne 27 dziękczynna. Bardzo proszę chętnych do włączenia się w te żmudną modlitwę i powiadomienie mnie o tym. Będziemy ja odmawiać w intencji:

O  POMOC NIEBA, DLA ZWIEŃCZENIA BUDOWY ŚWIĄTYNI WIEŃCEM,KTÓREJ W TYM ROKU TAK BARDZO POTRZEBA.

3. Nowenna kończy się dzień przed uroczystością wmurowania kamienia węgielnego w wigilię wspomnienia św. O. Pio.
  4. Jutro 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia NMP msze św. jak w każdą niedzielę. W Uroczystość Matki Boskiej Zielnej po każdej mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. Dziękuję za ofiary składane na mszy św. czy też wpłacane na konto parafii na utrzymanie parafii i budowę świątyni.  Serdeczne Bóg zapłać.

Z serca wszystkim błogosławię życząc dobrego tygodnia! Szczęść Boże!

Ks. Roman Sosnowski- proboszcz.

KONTO BANKOWE:
Bank PEKAO SA, II Oddział w Bydgoszczy, Plac Teatralny 4

Today 8

All 17350

Currently are 7 guests and no members online

Parafia Występ © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.