Porządek Mszy Świetych

NIEDZIELE I ŚWIĘTA

godz. 8:00, 10:00, 11:30

DNI POWSZEDNIE

godz. 9:00 (wtorki i czwartki), godz. 17:00 (poniedziałki, środy, piątki i soboty)

• 3
  • 2
  • 1

1. Dzisiejszą niedzielą o 11.30 kończymy odprawianie w tym sezonie mszy św. polowych.
    2. Jak powszechnie wiadomo Ojciec Święty mianował nowym biskupem bydgoskim ks. bpa Krzysztofa Włodarczyka. 28 września we wtorek o godz.16.00 w katedrze bydgoskiej Ks. Biskup w sposób kanoniczny oficjalnie obejmie rządy w diecezji. Polecajmy naszego Ks. Biskupa Krzysztofa dobremu Bogu w naszych modlitwach. Uczynimy to szczególnie we wtorek na Eucharystii.
    3. W środę przypada Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W naszym dekanacie w Dębowie odpust ku czci św. Michała o godz.18.00
    4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek przed południem nawiedzę chorych z sakramentami świętymi. Spowiedź od godziny 16.00.
    5. W piątek rozpoczyna się również miesiąc różańcowy. Nabożeństwo październikowe będzie u nas w piątek po wieczornej mszy św. W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o 12.00 i po niej Różaniec Święty. Natomiast w niedziele nabożeństwo październikowe będzie zawsze po mszy o 11.30.
    6. 8 października po nabożeństwie różańcowym zebranie rodziców, którzy w roku 2022 pragną posłać swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.
    7. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. W tym roku jest jeszcze wiele wolnych dni powszednich. Istnieje też możliwość rezerwacji mszy na rok 2022.
    8. Bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych do sprzątania naszej kaplicy na najbliższe tygodnie.
    9. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii i budowę kościoła. Jak możemy zauważyć prace budowlane nieustannie postępują . Bardzo proszę o intensywną modlitwę w sprawach budowlanych, by nie zabrakło środków. Zależy nam bowiem bardzo, byśmy zamierzone na ten sezon prace budowlane, ukończyli w całości tak jak były zaplanowane, zanim przyjdzie zima. Na nowy tydzień pracy i podjęcia codziennych obowiązków z serca wszystkim błogosławię. Szczęść Boże. Dobrego tygodnia.

Ks. Roman Sosnowski-proboszcz

KONTO BANKOWE:
Bank PEKAO SA, II Oddział w Bydgoszczy, Plac Teatralny 4

Today 33

All 2738

Currently are 6 guests and no members online

Parafia Występ © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.