Porządek Mszy Świetych

NIEDZIELE I ŚWIĘTA

godz. 8:00, 10:00, 11:30

DNI POWSZEDNIE

godz. 9:00 (wtorki i czwartki), godz. 17:00 (poniedziałki, środy, piątki i soboty)

• 3
  • 2
  • 1

1. KOLĘDA. Informuję, że dzień wcześniej po południu, chodzą lektorzy z zapytaniem czy przyjmuje się w tym domu kolędę. Odpowiedź pozytywna oznacza zaproszenie do przyjścia kapłana.  Kolęda to nade wszystko błogosławieństwo Boże, które do domu przynosi kapłan, by towarzyszyło nam przez cały nowy rok. W związku z kolędą msze św.  od poniedziałku do piątku są odprawiane o 14.30. Zapraszam tych spośród Was, którzy mogą przyjść na Eucharystię aby przyjąć błogosławieństwo Boże. Kolęda się rozpoczyna w dni powszednie o 15.30  Plan kolędy

17 stycznia poniedziałek Dębowa 1

18 stycznia wtorek Wrzosowa

19 stycznia środa Frezjowa i Fiołkowa

22 stycznia sobota Rybacka -wszystkie domki-góra i dół-dziś kolęda od godz.10.00

Ewentualna kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogły mnie z różnych powodów przyjąć a pragną abym ich odwiedził  (oprócz tych osób, które już sią  zgłosiły) będzie we czwartek 20 stycznia od 15.30. Proszę mnie o tym powiadomić do wtorku włącznie.

1. We wtorek 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

1. Serdecznie dziękuję za wszelkie przejawy życzliwości i modlitwy w mojej intencji i naszych spraw parafialnych. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i budowę świątyni, składane na mszy św., w czasie kolędy i wpłacane na konto parafii. Wszystkim z serca błogosławię i życzę dobrego tygodnia.

Ks. Roman Sosnowski- proboszcz.

KONTO BANKOWE:
Bank PEKAO SA, II Oddział w Bydgoszczy, Plac Teatralny 4

Today 4

All 8471

Currently are 7 guests and no members online

Parafia Występ © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.