Porządek Mszy Świetych

NIEDZIELE I ŚWIĘTA

godz. 8:00, 10:00, 11:30

DNI POWSZEDNIE

godz. 9:00 (wtorki i czwartki), godz. 17:00 (poniedziałki, środy, piątki i soboty)

hh.pngOgłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Wielkanocna
                                        14.04.2024 r.

1. Przypominam, że w każdy poniedziałek przed mszą św. modlimy się za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

2. Przypominam dzieciom klasy trzeciej o obowiązkowych spotkaniach w środę o 15.30. W dzisiejszą niedzielę ze względu na nieobecność Ks. Proboszcza spotkanie z dziećmi po mszy św. o 11.30 nie odbędzie się.

3. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o powołania do służby Bożej w Kościele szczególnie o powołania kapłańskie.

4.  Bardzo proszę chętne osoby do sprzątania kaplicy w maju. Kaplica sprzątana jest w piątki wieczorem. Proszę się zapisywać po mszach św. w zakrystii. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na budowę świątyni. Dzisiaj ks. Proboszcz głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na budowę naszej świątyni w Parafii p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej w Bydgoszczy. Wesprzyjmy Jego i tamtejszą Wspólnotę swoimi modlitwami. Bóg zapłać Kochani. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Ks. Roman Sosnowski- proboszcz

KONTO BANKOWE:
Bank PEKAO SA, II Oddział w Bydgoszczy, Plac Teatralny 4

zajawka.jpg

Today 1

All 51380

Currently are 4 guests and no members online

Parafia Występ © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.